Адвокатська компанія Лігалекс

     Адвокатська компанія 'Лігалекс' заснована в 1992 році. Спеціалізується на наданні широкого спектру юридичних послуг. Постійна судова практика дозволяє членам нашої команди підтримувати високий професійний рівень і надавати якісні адвокатські послуги своїм довірителям. Усі адвокати нашої компанії мають великий досвід в різних галузях права.

     У житті кожної людини трапляються ситуації, в яких необхідно отримати юридичну допомогу. Якщо з Вами вчинили несправедливо: звільнили з роботи, незаконно затримали, звинувачують в здійсненні злочину, або Ви вважаєте, що порушені Ваші громадянські права, звернітся в АК 'Лігалекс', де Вашим захистом займеться професійний адвокат. Ми раді запропонувати Вам послуги грамотних і досвідчених фахівців своєї справи.

     Наша компанія надає якісні адвокатські послуги в різних галузях права, а саме: в кримінальному, адміністративному, цивільному, сімейному, житловому, трудовому та в інших. Юристи АК 'Лігалекс' надають кваліфіковану юридичну допомогу українським та іноземним компаніям будь-яких форм власності та приватним особам.

СГ «PZU Україна»
Напишіть нам